English version Download E-mail
Domovská strana firmy O společnosti Produkty a služby Tiskové zprávy Nakupujte on-line  
     
  Dodávky HW::...  
     
 

 
 
Osobní počítače IBM::...
 
     
 
Modelové řady:

IBM NetVista A Series - Nejnovější technologie za přijatelnou cenu

IBM NetVista M Series - Maximální výkon a stabilita s rozšířenými modely bezpečnosti

IBM IntelliStation - Určen pro maximální nasazení, Intel® Pentium® XEON


detail

detail

detail
 
     
 
  Počítače IBM NetVista splňují požadavky domácích kanceláří, malého podnikání, ale také větších podniků.
Pro vaše potřeby si můžete vybrat modely s novým designem a nízkými nároky na plochu. Všechny IBM NetVista systémy jsou optimalizovány pro e-business. Nabízejí integrované Ethernet připojení, volitelné bezpečnostní funkce pro podnikové modely a jsou určeny pro rychlé a snadné použití ve všech formách podnikání. Počítače IBM NetVista jsou dodávané k okamžitému provozu s jedinečným
servisem IBM. IBM NetVista počítače vám poskytnou vysoký výkon, spolehlivost a zabezpečí rozvoj vašich počítačových dovedností.

Počítače IBM IntelliStation jsou konstruovány jako pracovní nebo grafická stanice s extrémním výkonem. Jejich použití najdeme v náročných aplikacích a graficky složitých operacích. Pokud je tedy vaším snem stanice s nekonečnými možnostmi rozšíření a extrémním výkonem, IntelliStation je právě to co potřebujete.
 
     
  zpět nahoru  
 
 
     
  IBM NetVista A21::...  
     
 
 
 • Mainboard s chipsetem Intel 810E a integrovanou zvukovou a grafickou kartou
 • Možnost výběru mezi procesory Intel Pentium III a Intel Celeron
 • Možnost výběru operačního systému Windows Millenium
 • Plně připraven pro připojení na síť (podle WMF standardů společnosti Intel)
 • Jednotky CD-RW nebo CD-ROM a DVD-ROM volitelně
Modely IBM NetVista A21 vám poskytnou požadovanou pružnost za přijatelnou cenu. NetVista A21 je vybaven výkonnou, odzkoušenou a velice jednoduše použitelnou technologií. Díky servisu se stává výjimečným počítačem, široce použitelným pro zákazníky zvažující cenu.
 
     
  IBM NetVista A22p::...  
     
 
 
 • Vylepšený bezpečnostní čip chránící váš počítač
 • Alert-on-LAN vám pomůže monitorovat integritu sítě
 • Další bezpečnostní hardwarová a softwarová řešení
 • Dostupné ve verzích desktop, small form factor a mini-tower
 • Dokonalá funkčnost desktopů NetVista A22
Počítač NetVista A22p je určen pro náročné uživatele, kteří vyžadují jak výpočetní tak grafický výkon. Ten je dosáhnut kombinací kvalitních a výkonných komponentů: Intel Pentium 4, grafika od firmy Nvidia, Intel 845 chipset. Podobně jako jiné modely IBM PC nabízí bezproblémové síťové přepojení a IBM Universal Manageability nástroje umožňují jednoduchou správu a rychlé použití počítačů. Sestaveno z ověřených a kvalitních komponent. Podrobeno nejnáročnějším funkčním i mechanickým testům. Obsahuje kvalitní SW nástroje, které umožňují jednodušší, kvalitnější a levnější správu.
 
     
  zpět nahoru  
 
 
     
  IBM NetVista M41::...  
     
 
 
 • Chipset Intel 815E
 • Možnost výběru procesorů Intel až do 1,66 Hz
 • HDD až do velikosti 40GB (volitelně)
 • Zvukové a grafické vybavení včetně volitelných AGP 4x karet
 • Možnost výběru operačního systému Windows
Potřebujete-li výkonný, bezpečný a lehce ovladatelný počítač, IBM NetVista M Series je tou správnou volbou. NetVista M Series desktopy Vám pomohou s bezproblémovým přechodem Vašeho podniku na vyšší platformu s procesory Intel Pentium 4 a současně vám nabízí možnost využít nejširší spektrum operačních systémů ve skupině NetVista.
 
     
  zpět nahoru  
 
 
     
  IBM IntelliStation E Pro::...  
     
 
 
 • Nejnovější IntelliStation E Pro dnes dostanete i s procesory Intel® Pentium® III až do 933MHz a 133Mhz sběrnicí.
 • Chipset Intel® 820.
 • Dnes rychlejší a zítra možná ještě víc.
 • Solidní grafické možnosti.
Dnes rychlejší a zítra možná ještě víc!
IBM IntelliStation E Pro v sobě spojuje nejnovější procesory Intel® Pentium® III s chipsetem Intel® 820 a přitom je vybaven architekturou Rambus a 4x AGP, které rapidně zvyšují jeho výkon a zrychlují přístup k paměti.

Solidní grafické možnosti
Z nekonečné palety různých doplňků a dovybavení si můžete sami vybrat grafickou výkonnost vaší grafické stanice. Pokud upřednostníte dokonalou 2D grafiku, rozhodně zvolte Matrox Millenium G400. Pokud budete spíše využívat kvalitní, ale příliš náročnou 3D grafiku, zvolte radši grafické karty, jako jsou například IBM FireGL1 a ELSA GLoria II. Grafický adaptér Appain Gemini zas ideálně podporuje možnost připojení druhého displeje.

Skvělý výkon aplikací
Společnost IBM se spojila s předními prodejci softwaru, aby zajistila na počítačích IntelliStation naprostou kompatibilitu a plné využití všech výhod výkonného hardwaru, ať už se jedná o jakýkoli specializovaný software v oborech technického kreslení, elektronického návrhářství, vývoje softwaru i finančních aplikací.

Ochrana dat a správa systému
IntelliStation E Pro vytváří nový standard v oboru ochrany dat už na uživatelské úrovni. Díky čipu Security Chip si proto můžete být jisti bezpečností svých důležitých obchodních e-mailů a transakcí. Soustava inteligentně řešených správních aplikací Universal Manageability vám díky svému začlenění do prostředí vaší stanice zajistí jednoduchou a účinnou správu vašeho systému.

 
     
  IBM IntelliStation M Pro::...  
     
 
 
 • Nejnovější IntelliStation M Pro dnes dostanete i s procesory Intel® Pentium® 4 až do 933MHz a 133Mhz sběrnicí.
 • Chipset Intel® 840
 • Ideální pro 2D/3D grafiku.
 • Přizpůsobivý a snadno rozšiřitelný design toweru.
Další posun standardů vpřed. Díky nejnovějším a nejkvalitnějším vylepšením se IntelliStation M Pro stává rychlejší, bezpečnější a stabilnější než kdy jindy. Podporuje celou škálu stále se ještě vyvíjejících technologií a může být efektivně nakonfigurována pro ideální a bezkonkurenční výkon i ve vašem pracovním prostředí. Tato "vlajková loď" našich pracovních stanic vám kromě zajímavé ceny ve své kategorii nabízí i pružnost upotřebení, spolehlivost a neustálou podporu z naší strany.

 
     
  IBM IntelliStation Z Pro::...  
     
 
 
 • Pracovní stanice IntelliStation Z Pro seženete už dnes s procesory Intel® Pentium® III Xeon až do 933MHz a 133Mhz sběrnicí.
 • K dispozici jsou i grafické karty Intense3D Wildcat 4110 a ELSA GLoria II.
 • Celkově extrémně výkonný a poskytuje mnoho možností.
Obří skok kupředu ve zpracování dat
IBM zajistila pro své pracovní stanice IntelliStation Z Pro přímo ďábelskou rychlost s vražednou trojkou procesor Intel® Pentium® III s chipsetem Intel® 840, 133MHz sběrnice a full-speed advanced transfer L2 cache. Když k tomu připočtete i architekturu Rambus ECC paměti, harddisky Ultra 160 SCSI, 64bitové 66Mhz PCI sloty a 4x AGP Pro grafiku, sami ucítíte sílu a výkonnost řady Z Pro.

Dokonalá grafika
IBM IntelliStation Z Pro můžete vybavit jakoukoli z nekonečné palety různých doplňků a dovybavení a tak si vybrat grafickou výkonnost vaší grafické stanice. Zvolte si grafické karty, které vám umožní fenomenální grafický výkon, ať už v 2D či 3D grafice. K dispozici vám budou IBM FireGL1, Intense3D Wildcat 4110 a ELSA GLoria II, jako vrchol technické dokonalosti v 3D grafice a Matrox Millenium G400 pro špičkovou 2D grafiku.

Certifikovaná kompatibilita s aplikacemi
Společnost IBM se spojila s předními prodejci softwaru, aby zajistila na počítačích IntelliStation naprostou kompatibilitu a plné využití všech výhod výkonného hardwaru, ať už se jedná o jakýkoli specializovaný software v oborech technického kreslení, elektronického návrhářství, vývoje softwaru i finančních aplikací.

Tisíce nejrůznějších možností
IntelliStation Z Pro, která se dá umístit i do racku vám nabízí spoustu možností pro rozšíření. Krom dvou procesorů vám může nabídnout i sedm slotů a devět šachet, masivní 490W zdroj energie, čtyři větráčky, až 8 socketů RIMM a maximální ukládací kapacitu 258.3GB. Ufff ... no to je pecka.


 
     
  zpět nahoru  
 
 
     
     
     
  ITS a.s.
Vinohradská 184
130 52  Praha 3
Tel.: +420 267 310 605


© ITS a.s. 2002 :: All rights reserved