English version Download E-mail
Domovská strana firmy O společnosti Produkty a služby Tiskové zprávy Nakupujte on-line  
     
  Vývoj & dodávky software::...  
     
 
eBDX-A

 
  itShop - elektronický obchod::...  
     
 
  itShop je aplikace navržena tak, aby umožňovala realizovat jednoduše proces nabídky a prodeje zboží či služeb libovolné obchodní společnosti i vnitřních procesů po objednání. Funkčnost je rozčleněna do dvou základních skupin.
     
  První skupinou uživatelů jsou potencionální zákazníci, kteří chtějí prostřednictvím internetu prohlížet nabídkové katalogy a realizovat přímo poptávky či objednávky.  
     
  Druhou skupinou uživatelů jsou obchodníci, kteří provádějí údržbu katalogů nabízeného zboží a služeb a reagují na případné poptávky a objednávky.  
 
     
  zpět nahoru  
 
 
     
 
  Aplikace itShopu umožňuje realizovat prodej zboží a služeb určitého výrobce též prostřednictvím jeho distributorů a obchodních partnerů. V tomto případě jsou položky katalogu vedeny pro každého distributora a obchodního zástupce samostatně.

Aplikace itShop představuje serverově orientovanou aplikaci. Tzn. aplikaci, jejíž kompletní funkčnost probíhá vždy na serveru. Aplikace je určena pro libovolné klienty s HTML prohlížečem. Je možno ji provozovat na tenkém klientu (např. IBM Network Station), neboť na klientu se nevyžaduje JVM (Java Virtual Machine). Aplikace je provozovatelná pod různými operačními systémy, především na IBM OS/400, IBM OS/2 a Microsoft Windows/NT. Data pro aplikaci jsou ukládána do SQL relační databáze, např. do DB2/400, UDB apod. Objektová orientovanost a víceúrovňová aplikační architektura umožňují efektivní provázání aplikace itShop do existujících systémů zákazníka.

Společnost ITS sama využívá tento produkt pro aktuální nabídku a prodej zboží IBM.

 
     
  zpět nahoru  
 
 
     
     
     
  ITS a.s.
Vinohradská 184
130 52  Praha 3
Tel.: +420 267 310 605


© ITS a.s. 2002 :: All rights reserved